X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Genewa

już od 192 zł
24 gru 31 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Genewa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Genewa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
18 sty (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
20 sty (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
12 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
19 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
12 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
21 sty (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
11 sty (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
19 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
11 sty (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
21 sty (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Genewa

Przewodnik po lotach Zurych Genewa

Pierwsza podróż samolotem Zurych - Genewa - to warto wiedzieć! Poradnik dla turystów, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Wybierasz się poraz pierwszy samolotem Zurych - Genewa i obawiasz się lotu? Dodatkowo w prasie już nie raz przeczytałeś artykuł o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Niżej prezentujemy listę sytuacji, które mogą zaistnieć, ale nie są regułą.

Jak przygotować się do lotu Zurych - Genewa - zalecenia dla podróznych

W końcu dotarłeś do wnętrza samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Zurych - Genewa, siadasz w wybranym miejscu i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie stosować się do poleceń kadry obsługującej lot. Od klasy linii lotniczych zależy, jak wygodne będą fotele pasażerskie. Niemniej jednak siedzenie w fotelu pasażerskim nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w przypadku, gdy lot jest kilkugodzinny. Fotele lotnicze współcześnie są niewygodne, głównie dotyczy to tanich linii lotniczych, ale nie jest to regułą.Permanentne siedzenie w nich przez kilkanaście godzin może doprowadzić do problemów z krążeniem. W ostateczności odczuwać będziesz ból głowy. Dlatego zaleca się mały spacer po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma zaleceń załogi tego zabraniających. Przy starcie i przy lądowaniu występują przysieszenia związane ze zmianą prędkości samolotu i skokiem ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby w miarę możliwość znać własne ciało i jakie są jego reakcje na przeciążenia i wahania ciśnienia. Skutecznym sposobem dla większości podróżnych wrażliwych na przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie cukierka. W związku z możliwymi nudnościami nie poleca się spożywania napojów alkoholowych, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie.Należy też wiedzieć, że w kabinie samolotu powietrze jest dość suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, poleca się spożywać dużą ilość płynów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Organizujesz podróż samolotem do Zurych - Genewa ale boisz się turbulencji? Zanim wycofasz się z zakupu biletu na lot zapoznaj się, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to gwałtowne ruchy mas powietrza,w trakcie których samolot zaczyna drgać, delikatnie opada. Turbulencji nie trzeba się bać, ponieważ w delikatnej formie zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie naturalne zjawisko. Turbulencje zazwyczaj nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Zurych - Genewa