X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Granada

już od 1037 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Granada

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Granada
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 paź (pią)
Vueling Airlines
Granada
28 paź (nie)
Vueling Airlines
Warszawa
08 sie (śro)
Vueling Airlines
Granada
10 sie (pią)
Vueling Airlines
Warszawa
29 lip (nie)
Iberia
Granada
08 sie (śro)
Iberia
Warszawa
08 sie (śro)
Vueling Airlines
Granada
13 sie (pon)
Vueling Airlines
Warszawa
01 sie (śro)
Iberia
Granada
08 sie (śro)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Granada

Przewodnik po lotach Zurych Granada

Przewóz leków w bagażu podręcznym w tanich lotach Zurych - Granada

O ile sprawa przewozu przekąsek i picia w samolocie nie pozostawia wątpliwości, o tyle przewożenie leków może już budzić niepewność i kontrowersje. Dowiedz się, które leki można zabrać ze sobą na pokład i jakie są reguły przewoźników co do tego.

Transport leków w bagażu podręcznym

W zgodzie z przepisami pasażerowie mają prawo zabrać ze sobą medykamety w bagażu podręcznym. To wspaniała wiadomość dla osób podróżujących w ofercie tanich lotów Zurych - Granada, ponieważ najczęściej biorą oni wyłącznie taki bagaż. Należy wszystkie lekarstwa włożyć do specjalnej torby, dzięki temu szybciej przejdziesz odprawę.

Możesz transportować w zasadzie lekarstwa wszystkie. W bagażu podręcznym możesz spakować leki kupowane w aptece czy markecie, bez recepty (tabletki na gardło, preparaty na katar czy maści). Bez problemu można też transportować krople do oczu i płyny odkażające i można spakować więcej niż 100 ml. W bagażu podręcznym masz możliwość zabrać także medykamenty sprzedawane na receptę przez doktora specjalistę. Ale to podlega specjalnym regułom.

Przewożenie lekarstw na receptę

Lekarstwa przepisywane na receptę także możesz przewieźć w bagażu podręcznym. Obojętnie, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Zurych - Granada, czy decydujesz się na standardowe linie lotnicze – w obu przypadkach można zabrać ze sobą medykemnty do samolotu. Musisz jedynie zgłosić w trakcie odprawy, że masz je ze sobą.

Leki wydawane na receptę od czasu do czasu jednak mają problem z przejściem kontroli bagażowej. Dzieje się tak, ponieważ w innych państwach są różne reguły dotyczące ich wydawania i przepisywania. Dlatego też kontroler może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności leków, czyli po prostu należy pokazać sprawdzoną dokumentację. Z reguły wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, które linie lotnicze obsługują trasę Zurych - Granada