gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Helsinki

już od 196 zł
26 gru 02 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Helsinki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Helsinki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
19 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
22 sty (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
19 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
23 sty (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
19 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
25 sty (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
09 sty (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
16 sty (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
09 sty (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
17 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Helsinki

Przewodnik po lotach Zurych Helsinki

Przygotowujemy lot Zurych - Helsinki będąc w ciąży?

Wiele pań jest w opinii, że jeśli ciąża mija właściwie, to nie powinny się ograniczać, jeśli idzie o korzystanie z przyjemności życia. To właśnie powoduje, że coraz częściej ciężarne decydują się na tanie loty Zurych - Helsinki, pragnąć jak najwięcej pozwiedzać. Ale czy to odpowiednie? A jeśli tak, to na co powinny być przygotowane ciężarne, tak aby mieć pewność, że przelot Zurych - Helsinki odbędzie się spokojnie i bez niepotrzebnych nerwów?

Zaświadczenie od lekarza na przelot Zurych - Helsinki

Co ważne, zanim będziemy korzystać z możliwości oraz zamówimy bilet w atrakcyjnej kwocie , trzeba porozmawiać z lekarzem zajmującym się ciążą. Czy nie dostrzega on jakichś zakazów, żebyśmy mogły skorzystać z lotu Zurych - Helsinki. Trzeba go także poprosić o stosowne zaświadczenie, w którym wpisze okres naszej ciąży, ponieważ niektóre linie lotnicze posiadają swoje wytyczne. Zazwyczaj nie polecimy, jeśli będziemy w 36 tygodniu ciąży i wyżej.

Co trzeba zrobić w czasie przelotu Zurych - Helsinki

Jeśli pragniemy mieć gwarancję, że lot Zurych - Helsinki będzie dla nas przyjemny, to musimy pamiętać o paru wytycznych. Co jakiś czas warto podnieść się oraz przespacerować się po samolocie. Trzeba również zajmować fotele przy przejściu, bo może się okazać, że częściej będziemy musiały iść do łazienki. Czasem także decydując się na tanie loty Zurych - Helsinki będziemy miały pierwszeństwo w czasie wsiadania na pokład. W miarę możliwości, trzeba także wybierać ten przelot, który będzie trwać najkrócej . W czasie zapięcia pasów, powinnyśmy poprosić pracownika załogi o wsparcie, tak aby znajdowały się one poniżej brzucha oraz go nie naciskały.

Jeżeli tylko nie będzie przeciwwskazań, tanie loty Zurych - Helsinki będą dozwolone także dla kobiety w ciąży. Jeżeli odpowiednio się przyszykujemy do takiej podróży, ma szansę się okazać, że przeminie ona przyjemnie i bez jakichkolwiek komplikacji. Ale wpierw spotkajmy się ze swoim doktorem, a jeśli będziemy lecieć za granicę, to trzeba się nauczyć paru przydatnych zdań, takich jak chociażby „mam skurcze”, a pismo od doktora powinnyśmy mieć w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które zasady odnośnie ciężarnych w samolocie, mają określeni przewoźnicy.