X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Zurych Katowice

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Austrian Airlines

Zurych Katowice

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Austrian Airlines Zurych Katowice

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Austrian Airlines Zurych Katowice

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Zurych Katowice

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Przed Tobą wakacyjny wyjazd Zurych - Katowice linią Austrian Airlines i chcesz zadbać o każdy szczegół? Oprócz wynajęcia pokoju, wykupienia lotu i zapakowania najważniejszych rzeczy, warto także pomyśleć o skorzystaniu z polisty turystycznej. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu najlepszej oferty?

Dlaczego warto wykupić polisę ubezpieczeniową?

Sektor turystyczny przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom - według szacunków w ubiegłym roku na wczasy wybierało się ponad 80% respondentów. Spora część podróżnych wybiera urlopy poza granicami kraju - kusi nas wizja odpoczynku na piaszczystej plaży, picia drinków z palemką, zwiedzania monumentalnych zabytków. Odległe kierunki to cel wielu podróżnych, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu zdarzą się nieprzewidziane sytuacje? Pobyt w szpitalu, środki medyczne, odwołany lot Zurych - Katowice linią Austrian Airlines, skradziony bagaż, konieczność szybszego powrotu do kraju - to wszystko może spowodować bardzo duże koszty. Następstwa sytuacji losowych złagodzi dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także pokryje koszty.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając polisę ubezpieczeniową?

Decydując się na najlepszą opcję warto przede wszystkim sprawdzić sumę ubezpieczenia, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. W krajach UE jej najniższy pułap powinien osiągnąć kilkunastu tys. euro, zaś poza Unią - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją też oferty w których podmiot pokrywa wszystkie koszty leczenia - jest to szczególnie potrzebne np. w Stanach Zjednoczonych. Dobra polisa powinna także zapewnić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Co jeszcze można ubezpieczyć

Firmy funkcjonujące na rynku proponują również ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie bagażu, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Planujesz lot Zurych - Katowice linią Austrian Airlines? Pamiętaj, żeby dokładnie przeczytać umowę - to pozwoli uniknąć rozczarowań.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kitzbuehl Kauhava

Tanie loty Thingeyri Milos

Tanie loty Hedemora Vestbjerg

Tanie loty Hamburg Ushuaia

Tanie loty Jönköping Moron

Tanie loty Badajoz Tampere

Tanie loty Paros La Palma

Tanie loty Sargans Sliac

Tanie loty Krabi Kristiansand

Tanie loty Visby Bolzano