X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Kavala

już od 1305 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kavala

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kavala
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
10 paź (śro)
Swiss
Kavala
16 paź (wto)
Aegean Air
Kraków
12 paź (pią)
Lufthansa
Kavala
16 paź (wto)
Aegean Air
Kraków
08 paź (pon)
Swiss
Kavala
15 paź (pon)
Aegean Air
Katowice
03 cze (nie)
Lufthansa
Kavala
12 cze (wto)
Aegean Air
Katowice
04 cze (pon)
Lufthansa
Kavala
11 cze (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Kavala

Przewodnik po lotach Zurych Kavala

Podróże samolotem Zurych - Kavala kobiet ciężarnych – najważniejsze fakty

Mamy wyczekujące na narodziny dziecka zazwyczaj nie chcą rezygnować z wyjazdu czy odwiedzin u rodziny. Czasami po prostu muszą przedostać się w odległy zakątek ziemi, zatem wybierają podniebną podróż z brzuszkiem. Chociaż wiele ludzi waha się, czy to bezpieczne, specjaliści zmniejszą obawy. Latanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze uspokajają, że normalnie rozwijająca się ciąża nie jest przyczyną rezygnacji z przelotu. Jednakże zanim zabukujesz bilet warto zasięgnąć porady i sprawdzić pozwolenie położnika prowadzącego ciążę. To dlatego, że pokład samolotu to nietypowe środowisko. Należy więc nabrać pewności, że ciąży nic nie zagrozi.

Kolejną kwestią bywa strach przed koniecznym promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania podczas stania przy bramce odpraw. Musisz jednak wiedzieć, że zarówno tradycyjne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Zurych - Kavala stosują bramki na fale elektromagnetyczne. Dlatego będą zdecydowanie bardziej bezpieczne niż te z promieniami Roentgea i nie zagrażają dziecku. Możesz jednakże nie zgodzić się na prześwietlenie i przejść kontrolę w inny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet ciężarnych

Linie lotnicze najczęściej stawiają warunki co do podróżowania kobiet ciężarnych. Tanie loty Zurych - Kavala i standardowe linie lotnicze pozwalają na przeloty kobietom ciężarnym tylko do konkretnego tygodnia. Najczęściej to 34 tc, a jeśli spodziewasz się bliźniaków -28-32. By po upływie 4 miesiąca ciąży móc wybrać się samolotem gdzieś możesz potrzebować także zaświadczenia wypisane przez specjalistę. Należy tam zawrzeć dane o stanie ciąży, które mogą okazać się przydatne dla personelu, jakby coś zaczęło się dziać. Dzięki temu możesz korzystać z obszernej oferty tanich lotów Zurych - Kavala.