X
Ładowanie...

Tanie loty Brussels Airlines Zurych Kraków

już od 591 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zurych Kraków

Bilety lotnicze Zurych Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zurych
05 lip (pią)
EasyJet
Kraków
15 lip (pon)
Ryanair
Zurych
13 sie (wto)
LOT
Kraków
23 sie (pią)
LOT
Zurych
22 maj (śro)
Eurowings
Kraków
04 cze (wto)
Eurowings
Zurych
12 cze (śro)
Eurowings
Kraków
14 cze (pią)
Eurowings
Zurych
22 maj (śro)
Eurowings
Kraków
23 maj (czw)
Eurowings
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brussels Airlines Zurych Kraków

Przewodnik po lotach Brussels Airlines Zurych Kraków

W jaki sposób spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Zurych - Kraków linią Brussels International Airlines?

Nie jest istotne czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą wyprawę. Jeżeli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że taki bagaż powinien mieć ustalone wymiary i wagę, tak abyśmy posiadali gwarancję, że będziemy mogli go zabrać na pokład, da się go schować do schowka i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej płacić za nadbagaż.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Zurych do Kraków musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, gotówkę oraz wszelkie wartościowe rzeczy, także wtenczas, gdy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto wybrać torbę, w którą da się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Zurych - Kraków linią Brussels International Airlines dają nam szansę zabrania na pokład tylko jednej torby, przez to warto decydować się na te konieczne przedmioty/ Jeżeli latasz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się tanio kupić na miejscu. Podczas odprawy będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je mieć na górze, żeby wszystko odbyło się prędko oraz sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Zurych - Kraków linią Brussels International Airlines

Jeżeli bierzemy tylko bagaż podręczny, albo pragniemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy ciężkie buty albo odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Zurych - Kraków linią Brussels International Airlines nie posiadają ograniczenia co do wagi klientów, czyli nie będzie trudności, żebyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każdy przewoźnik wprowadza własne reguły bagażowe

Organizując podróż samolotem, musimy wiedzieć, że każdy przewoźnik ma własne reguły bagażowe. Dlatego trzeba zobaczyć, kto jest na danej trasie

Przeważnie bagaż podręczny powinien zmieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy oferujący tanie loty Zurych - Kraków linią Brussels International Airlines, posiadają dość wysokie kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie zobaczyć, jakie rzeczy mogą się pojawić w bagażu podręcznym oraz jakie ma mieć wielkości oraz masę, bo wtedy zaoszczędzimy mnóstwo stresów w czasie lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Portoroz Vestbjerg

Tanie loty Kouvola Budapeszt

Tanie loty Kolding Tallinn

Tanie loty Hyvinkaa Ciudad Real

Tanie loty Karlshamn Aarhus

Tanie loty Oradea Seefeld

Tanie loty Cancun Lyon

Tanie loty Frauenfeld Lappeenranta

Tanie loty Zurych Tripoli

Tanie loty Montreux Olten