X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Maribor

już od 1223 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Maribor

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Maribor
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 lip (śro)
Adria Airways
Maribor
07 lip (sob)
Adria Airways
Warszawa
05 lip (czw)
Adria Airways
Maribor
07 lip (sob)
Adria Airways
Warszawa
02 lip (pon)
Adria Airways
Maribor
05 lip (czw)
Adria Airways
Warszawa
02 lip (pon)
Adria Airways
Maribor
07 lip (sob)
Adria Airways
Warszawa
02 lip (pon)
Adria Airways
Maribor
04 lip (śro)
Adria Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Maribor

Przewodnik po lotach Zurych Maribor

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być bardzo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Zurych - Maribor i odczuwasz delikatny stres? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Odprawa biletowo-bagażowa

Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od personelu karty pokładowe. Żeby nie spóźnić się na samolot, trzeba stawić się do odprawy około 2 godzin przed odlotem. Jak przebiega odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i stanąć przy specjalnej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowany jest m.in. bagaż wnoszony na pokład samolotu.

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym

Właśnie szykujesz się do lotu Zurych - Maribor i zastanawiasz się, jakie przedmioty nie mogą być przewożone na pokładzie? Według regulaminów linii lotniczych zabronione są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, golarki, skalpele, a także artykuły sportowe - łyżwy czy wędki. Do samolotu nie wniesiesz też noży, nożyczek, żyletek, czy pilniczków do paznokci.

Kiedy obsługa może nie wpuścić pasażera na pokład

Przed Tobą podróż Zurych- Maribor? Zwróć uwagę na to, że linie lotnicze mogą nie wpuścić na pokład pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu oraz pasażerów, którzy nie stosują się do poleceń obsługi. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wówczas załoga może wyprosić z samolotu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze są wówczas zobligowane do wypłacenia rekompensaty.