X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Oulu

już od 1354 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Oulu

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Oulu
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 lip (wto)
Finnair
Oulu
13 lip (pią)
Finnair
Gdańsk
03 lip (wto)
Finnair
Oulu
12 lip (czw)
Finnair
Kraków
10 cze (nie)
Finnair
Oulu
29 cze (pią)
Finnair
Gdańsk
29 cze (pią)
LOT
Oulu
14 lip (sob)
Finnair
Warszawa
01 cze (pią)
Finnair
Oulu
05 cze (wto)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Oulu

Przewodnik po lotach Zurych Oulu

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Zurych -Oulu i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Przed wyjazdem zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają turyści. W jakich sytuacjach możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Sprawdź obowiązujące regulacje

Będziesz podróżował po terenie Unii Europejskiej? Przed wylotem warto zapoznać się z unijnymi przepisami, które wskazują podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto zweryfikować także przed wyjazdem do egzotycznych krajów. Przed Tobą lot Zurych -Oulu, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada mówi o tym przewoźnik może nie wpuścić na pokład osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z pasażerami, którzy nie chcą przestrzegać wytycznych personelu. Turyści muszą też pamiętać o zasadach związanych z zawartością bagażu. Zabronione jest przewożenie artykułów, które mogą narazić zdrowie i życie podróżnych - np. igły, nożyczki, materiały pirotechniczne.

Anulowanie lotu i overbooking

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Według przepisów jest to możliwe gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Przewoźnik powinien jednak traktować turystów z należytym szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów noclegu i wyżywienia. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez zakłóceń przed lotem Zurych -Oulu wykup odpowiednią polisę turystyczną.