X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Oviedo

już od 957 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Oviedo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Oviedo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
02 lip (pon)
Iberia
Oviedo
06 lip (pią)
Iberia
Kraków
02 lip (pon)
Iberia
Oviedo
08 lip (nie)
Iberia
Warszawa
22 sie (śro)
TAP (Air Portugal)
Oviedo
27 sie (pon)
TAP (Air Portugal)
Kraków
30 cze (sob)
Iberia
Oviedo
08 lip (nie)
Iberia
Kraków
28 cze (czw)
Vueling Airlines
Oviedo
05 lip (czw)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Oviedo

Przewodnik po lotach Zurych Oviedo

Posiadamy nadbagaż na lot Zurych - Oviedo?

Chociaż naprawdę się staraliśmy, to jednak nie udało nam się spakować do torby o rozmiarach nałożonych przez linie lotnicze? W tych momentach linie lotnicze będą mówić o nadbagażu oraz proponują konkretne sposoby, które rzecz jasna będą wiązały się z większą opłatą. Nie mniej, trzeba wiedzieć, co możemy robić, jeżeli będziemy mieli nadbagaż.

Jakie będą dopłaty?

Jeżeli okazało się, że przekroczyliśmy ustalone wymiary i ciężar, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Zurych - Oviedo posiadają zazwyczaj ustaloną sztywną wartość od pojedynczego kilograma ponad wytyczne, a u regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dłuższa trasa, tym większa będzie opłata. Co ważne, dość często możemy za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, więc jeśli wiemy, że przekroczymy wytyczne ustalone przez przewoźników, to trzeba z tego skorzystać. Wtedy również będziemy płacić za taki nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już na lotnisku. Trzeba też mieć świadomość, że bez znaczenia czy są to linie regularne czy tanie loty Zurych - Oviedo taki bagaż nie może przekroczyć wagi 32 kg. Jeśli tak będzie, trzeba wziąć kolejny bagaż.

Musimy rozłożyć na kilka bagaży w czasie lotu Zurych - Oviedo

Jeżeli taki bagaż przekroczy ustalone normy, to powinniśmy spakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z kolejnymi płatnościami za taką drugą walizkę, a wszystkie kwoty odnajdziemy na stronie, która proponuje nam te tanie loty Zurych - Oviedo. Co istotne, to nie mamy możliwości zabrać paru toreb o mniejszej wadze. Realnie jak najwięcej, jednak nie przekraczając dozwolonego limitu, powinniśmy włożyć do jednej torby. Wartość biletu, także jeżeli wpłaciliśmy za niego tylko , nie ma tu wpływu na wielkość dozwolonego bagażu. Te wytyczne będą ustalone na stałe i trzeba je znać jeszcze przed planowanym spakowaniem się, aby później nie było nieprzyjemnej niespodzianki

.

Wiedzmy, że nadbagaż ma prawo się zdarzyć wszystkim. Ale tanie loty Zurych - Oviedo dają nam możliwość zakupienia drugiego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Warto jednak pamiętać, że płacąc za niego prędzej, zanim pojawimy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.