X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Patras

już od 158 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
17 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Thira
28 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Thira
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
16 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Thira
28 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Thira
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Patras

Przewodnik po lotach Zurych Patras

Podczas przelotu Zurych - Patras będziemy posiadać swoje prawa oraz obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że podczas lotu Zurych - Patras jak również i w innych sytuacjach, mamy swoje prawa, jednak też i obowiązki. Warto je poznać, jeszcze nim wejdziemy do samolotu, tak abyśmy potrafili z nich skorzystać, ponieważ wtedy będziemy mieli gwarancję, że taki lot przeminie nam rzeczywiście bez problemów.

Zapoznajmy się z wytycznymi przewoźnika

Powinniśmy mieć świadomość, że każda z linii lotniczych ma swój kodeks, z którym musimy się zapoznać. Jeśli nie będziemy się do niego stosować oraz będziemy lekceważyć zalecenia załogi, to możemy zostać usunięci, lub nie będziemy wprowadzeni na lot Zurych - Patras. Dodatkowo, nie będzie nam wówczas przysługiwać odszkodowanie.

Co jeśli samolot Zurych - Patras jest spóźniony?

Jeśli nasz lot Zurych - Patras będzie opóźniony, lub przeniesiony na kolejny dzień, to linie lotnicze mają za zadanie zapewnienia nam pożywienia, a nawet hotelu w sytuacji dłuższego czekania. Przy locie anulowanym, musi nam znaleźć inne wygodne połączenie i opłacić konieczność jego zarezerwowania. Te zasady obowiązują nawet wtedy, kiedy decydujemy się na tanie loty Zurych - Patras, chyba że w regulaminie który mamy do zaakceptowania, przewoźnik określi coś innego.

Zgubiono naszą walizkę w czasie przelotu Zurych - Patras?

Jeżeli został zgubiony nasz bagaż w czasie podróży samolotem Zurych - Patras to także będzie należała nam się odpowiednia zapłata. Nie jest tu ważne, że zapłaciliśmy za przelot tak małą wartość . To do przewoźnika należy odpowiednie zajęcie się naszym bagażem w czasie lotu i to oni za niego odpowiadają. Choć dobrze jest wykupić ubezpieczenie od zgubionego bagażu, bo wtenczas także wykupując tanie loty Zurych - Patras, uzyskujemy pewność, że cała ta sprawa będzie wyjaśniona dość prędko.

W czasie podróży samolotem Zurych - Patras mamy też obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że nie jest istotne czy lecimy najdłuższą trasą czy może zarezerwowaliśmy tą trwającą najkrócej . Podczas takiego lotu będziemy mieli nie tylko prawa, ale także obowiązki. Będzie należało do nich pojawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę i posiadanie niezbędnych pism. Bezwzględne słuchanie obsługi oraz stosowanie się do jej próśb. Ale też stosowanie się do zasad, które prezentują tanie loty Zurych - Patras odnośnie rzeczy transportowanych w naszej walizce.

Jeżeli pragniemy, aby nasz przelot Zurych - Patras minął naprawdę przyjemnie. To przez cały czas powinniśmy pamiętać o tym, że posiadamy swe prawa i muszą być one pilnowane. Ale mamy także określone obowiązki i powinniśmy je wypełniać z należytym oddaniem.