gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Pristina

już od 320 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Serbia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Serbia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
18 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nisz
21 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
01 gru (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
08 gru (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
18 gru (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
25 gru (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
18 gru (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
26 gru (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
18 gru (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
27 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Pristina

Przewodnik po lotach Zurych Pristina

Osoba niepełnosprawna w czasie rejsu Zurych - Pristina – co trzeba wiedzieć?

Nie tylko w pełni sprawni pasażerowie wybierają samolot w charakterze środka i rezerwują tanie loty Zurych - Pristina, również niepełnosprawni korzystają z komfortu, jaki zapewnia podróż podniebna. Warto wiedzieć, jakie prawa posiada niepełnosprawny korzystający z usług linii lotniczych i o czym należy pamiętać przed podróżą.

Zaplanujmy rejs Zurych - Pristina tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieważne, czy decydujemy się na tanie loty Zurych - Pristina, czy usługi tradycyjnych linii lotniczych, z pewnością można liczyć na udogodnienia zaprojektowane dla osób niepełnosprawnych. Jeżeli niepełnosprawny leci samotnie, można mu zapewnić fachową opiekę na terenie portu lotniczego, a także w czasie lotu, jednak fakt ten trzeba zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w momencie dokonywania rezerwacji na tanie loty Zurych - Pristina. Przed dokonaniem rezerwacji warto zapoznać się z zakresem usług, bo personel nie posiada uprawnień do wszelkich działań. Z myślą o samopoczuciu pasażera, trzeba wybierać dogodne rejsy, chociażby te, co nie trwają zbyt długo. Na stronie FRU.pl łatwo posprawdzamy, ile czasu zajmują poszczególne rejsy .

Wyznaczone miejsca na pokładzie

Już na etapie rezerwacji biletów na tanie loty Zurych - Pristina trzeba powiadomić przewoźnika o specjalnych wymaganiach podróżnego, gdyż dzięki temu zyska on odpowiednią opiekę. W kabinie samolotu znajdują się wyznaczone fotele dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo przewoźnicy dysponują profesjonalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też zabierają na pokład sprzęt należący do pasażera. Z powodu ograniczonej przestrzeni oraz sprzętu natychmiastowe poinformowanie przewoźnika o przelocie osoby niepełnosprawnej okazuje się bardzo ważne. Zazwyczaj osoba towarzysząca niepełnosprawnemu ma zapewnione miejsce u jego boku.

Pies przewodnik oraz wyposażenie medyczne na pokładzie

Podróż powietrzna może się pasażerom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednak przewoźnicy z pewnością zrobią wszystko, by okazała się ona dla podróżnego jak najbardziej dogodna. Jeżeli podróżny wybierający tanie loty Zurych - Pristina korzysta z pomocy psa przewodnika, zwierzę towarzyszy swemu podopiecznemu na pokładzie i nie musi podróżować w transporterze bądź bagażowym luku. Nie trzeba także stresować się bagażem, bo wózek inwalidzki, kule bądź balkonik nie są częścią bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.