X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Pula

już od 312 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Pula

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Pula
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
26 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Pula
02 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
02 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Pula
30 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Pula
09 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lip (nie)
LOT
Pula
29 lip (nie)
LOT
Wrocław
21 sie (wto)
Lufthansa
Pula
26 sie (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Pula

Przewodnik po lotach Zurych Pula

Najbardziej korzystne ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Zurych - Pula

Kupując wakacje w biurze podróży natychmiast zostaje wykupione ubezpieczenie. Jeśli jednak wybierasz się w podróż osobiście, możesz potrzebować dodatkowej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Zurych - Pula, powinno się dopłacić parę złotych na polisę. Dowiedz się, jakie ubezpieczenie jest najbardziej przydatne w podróży i dlaczego jest bardzo ważne.

Podstawowe ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najbardziej konieczne okazuje się standardowe ubezpieczenie podróże. Nie istotne, czy wybierasz tanie loty Zurych - Pula, czy korzystasz z usług regularnych linii lotniczych, zawsze ci się przyda. Standardowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje zarówno rejs samolotem, i pobyt w miejscu.

Polisa ubezpieczeniowa z reguły dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed kosztami związanymi z utratą bagażu – ale biorąc ze sobą drogie rzeczy, trzeba dodatkowo wykupić polisę. Na dodatek zapewnia ci powrót do kraju w momencie problemów zdrowotnych i zwróci ci środki za pobyt w szpitalu poza granicami, lub w razie, gdy padniesz ofiarą kradzieży.

Dodatkowe ubezpieczenia dla podróżujących

Masz możliwość wybrania z uzupełniających polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla turystów. Znajdują się w ofercie większości przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko uzupełniająco zabezpieczyć drogocenny bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zaginięcia – jeśli zgubi się i będziesz oczekiwać na jego powrót, masz pewne odzyskanie środków.

Część przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie również ubezpieczenia od opóźnienia samolotu. To wyjątkowo zadowalające, jeżeli spieszysz się na przesiadkę i opóźnienie może oznaczać stratę na biletach i przymus spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a korzystając z ubezpieczenia, masz możliwość odzyskania straconych pieniędzy. Nie obawiaj się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Zurych - Pula znacznie podrożeją – z reguły jest to bardzo mała stawka.