X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Reus

już od 87 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
10 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
19 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
01 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
10 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
03 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
05 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
03 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
07 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Stuttgart
30 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
03 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Reus

Przewodnik po lotach Zurych Reus

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla podróżnych na trasie Zurych - Reus

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie podróży Zurych - Reus w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag jest uzależniona od liczby przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Jet lag jest odczuwany w większym stopniu przy podróżowaniu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce w trakcie lotu na zachód. Objawami syndromu jet lag mogą być: senność, zmęczenie, migrena, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić symptomy jet lag na kilka dni przed wylotem Zurych - Reus zaleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować w kierunku zachodnim oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować na wschód.

Jet lag na trasie Zurych - Reus - wskazówki, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących na zachód

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachód od Twojego Zurych ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć porozciągaj się w fotelu pasażerskim. Pij znaczne ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Zurych - Reus - porady jak złagodzić objawy dla turystów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Zurych postaraj się zapaść w sen. W razie bezsenności poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków nasennych oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże przetrwać syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz do samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli zażywasz leki w ściśle określonych godzinach, przed rozpoczęciem podróży Zurych - Reus zaleca się zasięgnąć porady specjalisty.