X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Zurych Rzeszów

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Zurych Rzeszów

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Swiss Zurych Rzeszów

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Swiss Zurych Rzeszów

Przewodnik po lotach Swiss Zurych Rzeszów

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele opcji, że turyści mogą udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Planujesz wyjazd z najmłodszymi członkami rodziny? Omawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno podróż Zurych - Rzeszów linią Swiss International Air Lines, jak i sam urlop przebiegną bez problemu.

Dlaczego warto pójść do lekarza

Wizyta u lekarza jest niezbędna nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych krajów. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto również sprawdzić stan zębów u specjalisty czy zrobić badania na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas podróży. Jeśli to konieczne, warto też wykonać odpowiednie szczepionki.

Jakie dokumenty są niezbędne

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie za darmo tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi można także wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Każdy rodzic chce dbać o bezpieczeństwo swoich maluchów. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty leczenia, opóźnionego lotu, leczenia stomatologicznego i powrotu do kraju. Obecnie polisę można wykupić przez internet, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Podróż samolotem Zurych - Rzeszów linią Swiss International Air Lines

Długa trasa samolotem może rozdrażnić nawet najbardziej cierpliwego malucha. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny trik i wręczyć dziecku drobne upominki przed wylotem.

Pierwsza pomoc

Przed Wami lot Zurych - Rzeszów linią Swiss International Air Lines? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej leki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale potrzebne okazują się także plastry, środek na komary, preparaty witaminowe czy elektrolity.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kumla St Anton

Tanie loty San Fernando Eskilstuna

Tanie loty Breiddalsvik Enontekio

Tanie loty Ostrawa Lucerna

Tanie loty Tampere Grenchen

Tanie loty Vojens Bourgas

Tanie loty Pico Island Lozanna

Tanie loty Uzwil Vestbjerg

Tanie loty Toronto Guadalajara

Tanie loty Waedenswil Ploeszti