X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Skelleftea

już od 66 zł
30 mar 06 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
29 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
21 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
31 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Skelleftea

Przewodnik po lotach Zurych Skelleftea

Jakie urządzenia możemy zabrać na pokład samolotu czyli szykujemy się do lotu Zurych - Skelleftea

Współczesny świat został zdominowany przez nowoczesne technologie, a ludziom coraz trudniej się bez nich obyć. Wszędzie towarzyszą nam sprzęty elektroniczne, gwarantujące rozrywkę oraz stanowiące narzędzie komunikacji czy pracy. Tak samo jest w czasie lotu samolotem. Pakując się do podróży Zurych - Skelleftea, z pewnością zapragniemy mieć przy sobie telefon komórkowy, czytnik albo laptop. Czy możemy ich używać w czasie rejsu Zurych - Skelleftea?

Bagaż podręczny a sprzęt elektroniczny

Jeśli wybieramy tanie loty Zurych - Skelleftea, musimy odpowiednio przygotować bagaż podręczny, szczególnie w przypadku, kiedy nie zamierzamy dopłacać za bagaże rejestrowane. Smartfon, ipad, czytnik bądź laptop – takie urządzenia możemy wnieść na pokład samolotu. Najlepiej przewozić je właśnie w walizie podręcznej, ponieważ dzięki temu będziemy mieli je na wyciągnięcie ręki oraz zadbamy o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo trzeba pamiętać, aby okazać je do kontroli. Podczas kontroli umieszcza się je we wskazanym pojemniku.

Jakich urządzeń można używać w czasie lotu Zurych - Skelleftea?

To oczywiste, że w czasie lotu pragnie się korzystać z przewożonych urządzeń elektronicznych, ale w każdym przypadku trzeba pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie powinno się używać żadnych sprzętów w czasie startu i lądowania maszyny. To nie ma znaczenia, czy decyduje się na tanie loty Zurych - Skelleftea, czy przeloty z regularnym przewoźnikiem, trzeba poczekać na komunikat o możliwości odpięcia pasów bezpieczeństwa. Zawsze trzeba używać sprzętu elektronicznego po uruchomieniu trybu samolotowego. Przed wylotem dobrze jes zaznajomić się z wytycznymi linii lotniczych, gdyż w regulaminach poszczególnych linii ustalenia tyczące się użytkowania urządzeń tego typu mogą się różnić. Przykładowo zakazane jest zabieranie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 do kabiny samolotu czy przewożenie go w bagażu rejestrowanym.

Komfort podróżnych a urządzenia elektroniczne

Jeżeli chcemy umilić sobie lot Zurych - Skelleftea oglądaniem filmu na tablecie czy muzyką, pomyślmy o komforcie pozostałych pasażerów decydujących się na tanie loty Zurych - Skelleftea. Skorzystajmy ze słuchawek, zadbajmy o odpowiedni repertuar filmów i nie przeszkadzajmy pozostałym pasażerom w relaksie i podróży. Jeśli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do walizki podręcznej i trzeba umieścić coś w bagażu rejestrowanym, zadbajmy o ubezpieczenie turystyczne. Zabezpiecza nas ono na wypadek zaginięcia, kradzieży czy uszkodzenia bagażu i dzięki temu lot Zurych - Skelleftea przebiegnie nam bez stresu.