X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych Timisoara

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Zurych Timisoara

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Zurych Timisoara

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych Timisoara

Przewodnik po lotach Zurych Timisoara

Co sprawdzić przed wylotem Zurych - Timisoara? Krótka lista wskazówek dla turystów

Wybierasz się w podróż Zurych - Timisoara, zanim wyruszysz warto sprawdzić kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a nieprzewidziane sytuacje nie zniszczyły pięknych wspomnień z Zurych - Timisoara. Aby Ci to ułatwić przygotowaliśmy ten niewielki poradnik.

Najważniejsze dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje imię i nazwisko. Niezbędny jest również wyruk potwierdzenia rezerwacji na lot. Dlatego przed podróżą zaleca się odpowiednio wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w trakcie odprawy oraz czy wpisane dane na bilecie są tożsame z dokumentem, który wykorzystałeś do zakupu lotu. W zależności od wybranej trasy Zurych - Timisoara upewnij się, czy nie potrzebujesz innych dokumentów obowiązkowych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po kraju docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom przenoszonym przez moskity lub inne owady, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych dokumentów za każdym razem leży w gestii podróżującego. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz podróżować z maluchem dla niego również musisz mieć przy sobie obowiązkowe dokumenty, w tym zgoda drugiego opiekuna, w przypadku podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy tradycyjnej po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy dane, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba zweryfikować poprawność danych osobowych, numer lotu, kierunek Zurych - Timisoara, a w przypadku bagażu rejestrowanego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, prawidłowo wydrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Zurych - Timisoara- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiej opcji?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed podróżą warto szczegółowo zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze sprawdzaj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed wyjazdem Zurych - Timisoara?

Oczywiście poza wymaganymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym przewozu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twój bagaż zaginie lub zostanie uszkodzona z winy przewoźnika lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować bagaż sprawdź jakie limity wagi i wielkości określił przewoźnik w odniesieniu do bagażu kabinowego, jak również dla bagażu rejestrowanego oraz czego absolutnie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie przewoźnika nie znajdziesz stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie najważniejsze informacje pozostaje tylko zatopić się w lekturze przewodnika, co warto odwiedzić, gdzie warto zjeść i jakiej aury spodziewać się na czas pobytu.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Zurych - Timisoara: