X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych husavik

już od 458 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Islandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Islandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
22 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
25 cze (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
14 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
19 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Poznań
23 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
06 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 cze (czw)
Ryanair
Reykjavik
27 cze (śro)
EasyJet
Poznań
23 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
03 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Zurych husavik

Przewodnik po lotach Zurych husavik

Czy możemy palić papierosa podczas lotu Zurych - husavik

Osoby, które są uzależnione od papierosów, z pewnością zastanawiają się, czy mogą zapalić w czasie lotu Zurych - husavik. Warto się z tą sprawą zapoznać odrobinę prędzej, szczególnie że niektórzy myślą, iż będzie im wolno w samolocie palić e-papierosa. Odpowiednie wiadomości znajdziemy na portalach linii lotniczych, lecz także na przeróżnych stronach odnoszących się do tematyki latania.

Na pokładzie Zurych - husavik nie możemy palić

Powinniśmy sobie zdać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy zakupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten naprawdę drogi, nie lecimy samolotem sami. Być może będą z nami dzieciaki, lub kobiety w ciąży, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Dlatego właśnie na pokładzie samolotu jest kategoryczny zakaz palenia. Nie będzie tutaj miało znaczenia, czy tanie loty Zurych - husavik wybraliśmy na dość krótką trasę czy być może będziemy lecieć przez kilkanaście godzin. Zakaz będzie za każdym razem taki sam i nie będzie podlegał on wyjątkom. Co więcej, dotyczy on tak zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, ich para także może mieć mocny aromat.

Co jeśli podczas trasy Zurych - husavik zdecydujemy się zapalić?

Jeśli pomimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w toalecie, to musimy się przygotować na problemy. Także wybierając tanie loty Zurych - husavik musimy posiadać świadomość, że w ubikacjach są zamontowane specjalne czujniki, a więc od razu będzie wiadomo, że zapaliliśmy. Za to zignorowanie zakazu grozić nam będzie kara finansowa, lub nawet kara więzienia, więc warto się zastanowić czy faktycznie nie wytrzymamy takiego przelotu Zurych - husavik bez papierosa. Dodatkowo, będziemy wówczas wpisani na czarną listę podróżnych u danego przewoźnika, a tego z pewnością byśmy nie chcieli.

Czy mamy prawo przewozić papierosy na trasie Zurych - husavik?

Zastanawiamy się w tym przypadku, czy w ogóle mamy możliwość przewozić ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Zurych - husavik oferują nam szansę zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością możemy wziąć ze sobą taką ilość, która pomoże nam przetrwać cały urlop bez notorycznej walki z nałogiem.

Musimy się zorientować, jakie będą wytyczne odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz w samolocie, a także ich transportowania. Wtedy z odpowiednim wyprzedzeniem, będziemy mogli się nastawić na wytyczne mające miejsce w czasie latania.