X
Ładowanie...

Tanie loty astracha Hanower

już od 524 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hanower

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hanower
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
26 cze (wto)
LOT
Hanower
03 lip (wto)
LOT
Katowice
26 cze (wto)
LOT
Hanower
04 lip (śro)
LOT
Katowice
26 cze (wto)
LOT
Hanower
06 lip (pią)
LOT
Katowice
27 cze (śro)
LOT
Hanower
03 lip (wto)
LOT
Katowice
28 cze (czw)
LOT
Hanower
03 lip (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje astracha Hanower

Przewodnik po lotach astracha Hanower

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłok, gwar, nowa sytuacja – to jest przecież mało komfortowe przeżycie. Zdradzamy, czego możesz się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę straszna. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Europy, niezbędny jest tylko dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, nawet tanie loty astracha - Hanower, wydają bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic zabierać, potrzebne jest tylko numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy obsługa sprawdzi zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa ma prawo do poproszenia cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego przy taśmie wszystkie drobiazgi, które nosisz w spodniach, umieść tam także torbę, kurtkę lub chustę.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów astracha - Hanower

Tanie loty najczęściej pozwalają zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco duży, że bez problemu się do niego pomieścisz. Jednakze należy wszystko przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie odbył kontrolę, a cała struktura ciasno skręconych bluzek nie była rozwalona.

Na wierzchu ułóż potrzebne dokumenty – w końcu trzeba będzie je zaprezentować w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, żeby na wierzchu znajdowała się również kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki przelej do plastikowych buteleczek. Na wierzchu torby należy umieścić także inne płyny. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby rujnować przemyślanie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, zawczasu sprawdź, jakie przedmioty możesz wnosić na pokład w tanich lotach astracha - Hanower.