X
Ładowanie...

Tanie loty kithira Ateny

już od 129 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Grecja Ateny

Bilety lotnicze Grecja Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Saloniki
12 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
12 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
12 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje kithira Ateny

Przewodnik po lotach kithira Ateny

Co wlicza się w opłatę za przelot kithira - Ateny?

Kiedy uda nam się znaleźć bilet na przelot kithira - Ateny rzeczywiście w korzystnej kwocie to przeważnie nie zastanawiamy się, co wchodzi w jego skład. Trochę inaczej to wygląda, kiedy te koszty będą już wyższe. Ale, nie patrząc na koszt naszego przelotu kithira - Ateny, musimy mieć świadomość za co płacimy. Jednocześnie wiedząc, że ceny konkretnych podpunktów, mogą się różnić między sobą, w zależności od konkretnych linii lotniczych.

Zamawiając lot kithira - Ateny za co głównie płacimy

Jeśli już zdecydowaliśmy, że pragniemy korzystać z propozycji, jaką mają tanie loty kithira - Ateny, to jest moment aby się dopytać, za co dokładnie będziemy płacić. Wówczas sami uzyskamy przeświadczenie, że rzeczywiście będzie tu wiele różnych opłat, które być muszą oraz przestaniemy się dziwić cenom, które będziemy musieli uiścić za lot kithira - Ateny. Głównie w skład biletu, wchodzi opłata dla przewoźnika, za wykonywaną usługę. Może ona być zróżnicowana, bo linie lotnicze same ją ustalają. Dodatkowo również, decydując się na przelot kithira - Ateny powinniśmy ponieść opłaty lotniskowe. Okazują się być one opłatą za możliwość korzystania z budynków danego lotniska. Nie wszyscy wiedzą, że niektóre państwa ustanawiają podatek, za pozwolenie korzystania z ich przestrzeni powietrznej. Takie wpłaty też muszą być uiszczane przez tanie loty kithira - Ateny a to są podatki rządowe. Jeśli nasz bilet jest wystawiany przez agenta oraz on będzie miał się zajmować naszą rezerwacją na przelot kithira - Ateny, to również opłata agencyjna wchodzi w skład takiego biletu.

Jednak to nie wszystkie opłaty za lot kithira - Ateny

Jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty kithira - Ateny, to powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że doliczone są opłaty dodatkowe. Za płatność przelewem lub kartą kredytową jest naliczana opłata transakcyjna. Opłata za bagaż rejestrowany, jeżeli go ze sobą zabieramy, a także doliczana jest zazwyczaj opłata za odprawę na lotnisku. Dodatkowo, bez względu na to jak długo będzie trwał nasz lot oraz czy będzie to najkrócej trwająca propozycja , musimy wpłacić za: wzięcie sprzętu sportowego, jedzenie w samolocie poza tym przyniesionym przez nas, ubezpieczenie, zarezerwowanie konkretnego miejsca. Jednak te opłaty będą nas dotyczyły przede wszystkim wtedy, kiedy zgodzimy się na tanie loty kithira - Ateny. Oczywiście nie wszystkie będą konieczne, jeśli nie będą nam przydatne, to nie będziemy ponosić takich kosztów.

Warto zobaczyć, które płatności wchodzą w cenę naszego biletu na przelot kithira - Ateny. Być może, że wówczas prościej będzie nam zaakceptować, że będzie to taka a nie inna kwota.