X
Ładowanie...

Tanie loty luzon island clark Wenecja

już od 134 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
27 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
25 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
18 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
22 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
28 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
18 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
26 lip (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wenecja
18 sie (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje luzon island clark Wenecja

Przewodnik po lotach luzon island clark Wenecja

Czym jest bagaż rejestrowany? - informacje dla podróżnych

Organizujesz lot samolotem do Angeles City (Diosdado Macapagal International (Clark Int)) - Wenecja i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Niżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Angeles City (Diosdado Macapagal International (Clark Int)) - Wenecja oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Angeles City (Diosdado Macapagal International (Clark Int)) - Wenecja, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych podróżujących. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: przedmioty wartościowe, leki potrzebne w trakcie lotu, dokumentów tożsamości, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można zabierać substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu jedzenia oraz płynów w bagażu odprawianym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.