X
Ładowanie...

Tanie loty zilina Wiedeń

już od 241 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
20 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
26 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
21 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
17 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
22 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
14 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
17 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
14 cze (czw)
Ryanair
Wiedeń
22 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje zilina Wiedeń

Przewodnik po lotach zilina Wiedeń

Tanie loty zilina - Wiedeń z przesiadkami– kilka wskazówek,jak je zorganizować

Nie zawsze możesz na miejsce dolecieć jedną linią. Innym razem po prostu okazuje się, że przeloty z przesiadkami są o wiele tańsze i korzystniejsze. Zdecydowanie nie musisz się ich bać. Poznaj wszystko, co należy dowiedzieć się o lotach z przesiadkami na trasie zilina - Wiedeń.

Przesiadki na jednym bilecie

Decydując się na lot z przesiadkami w liniach regularnych, najczęściej konkretne przesiadki są nabite na jednym bilecie. Tym sposobem stajesz do odprawy wyłącznie jeden raz i od razu zostają ci wydane karty pokładowe. Tanie loty zilina - Wiedeń czasami jednak traktują każdą przesiadkę jako inny przelot. W takiej sytuacji musisz przejść odprawę za każdym razem. Podczas gdy przesiadka będzie na terenie kraju wymagającym wiz, musisz dodatkowo znaleźć czas na kontrolę.

Jak widać, że zmiany samolotów na trasie zilina - Wiedeń nie są ani trochę niewygodne. Co więcej, to może być świetny sposób na kupienie tańszych biletów. Narzędzie Smart Connection pozwala na znalezienie tańszych biletów przesiadkowych. Upust wynosi nawet 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

Opóźnienia to właśnie powód, który spędza sen z powiek podróżnych. To faktycznie mało komfortowa sytuacja, wiele osób zastanawia się, w jaki sposób to zorganizować. Jak dużo czasu potrzebują na poruszanię się wśród bramek? Najczęściej firmy przewozowe same to obliczają. Niezbyt często wydarza się tak, że musisz błyskawicznie przemieścić się do kolejnego samolotu. Najczęściej bez problemu dasz radę jeszcze zjeść przekąskę. Jeżeli pojawi się opóźnienie, linie lotnicze od razu pomogą ci i znajdą ci miejsce w innym samolocie.

W usłudze Smart Connection najczęściej czas oczekiwania to parę godzin. Ale nie martw się, nie jest to stracony czas. Postoje przypadają w najatrakcyjniejszych miastach dla turystów. Możesz zobaczyć barwny Paryż czy ciekawą Pragę i powoli przyjechać znów na lotnisko.