X

Hotel Marina At The Corinthia Beach Resort - szczegóły

  • Obsługa pokojowa
  • Całodobowa recepcja
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Lokalizacja hotelu: Marina Hotel umieszczona jest w mieście St Julian's, w rozrywkowej dzielnicy Paceville, tuż obok piaszczystej plaży. Nieopodal znajduje się słynna zatoka św. Jerzego, a 3 km od budynku mieści się pole golfowe. Okolica hotelu wypełniona jest klubami, restauracjami i barami. Obsługa umożliwia wypożyczenie samochodu.

Standard hotelu: Przestronne i jasne pokoje podzielone są na część wypoczynkową, łazienkę i balkon. Wyposażenie zawiera telewizor z płaskim ekranem (telewizja satelitarna), radio, telefon, bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego i gustowną toaletkę. Hotel jest częścią kompleksu Corinthia Beach Resort na którego terenie znajduje się m.in. 5 basenów, sauna, taras, siłownia, spa Apollo Day, prywatna plaża, klub nocny i centrum fitness. Goście mają możliwość uprawiania wielu sportów wodnych (np. nurkowanie, windsurfing). Recepcja jest czynna całą dobę.

Posiłki: W hotelu podawane jest śniadanie w formie bufetu (wliczone w cenę w zależności od oferty pokoju). Na miejscu znajduje się 9 restauracji i 8 barów, specjalizujących się w kuchni międzynarodowej i śródziemnomorskiej. Goście mogą zamówić śniadanie do pokoju.

Godziny zameldowania: Goście mogą zameldować się w godzinach od 14:00 do północy i wymeldować od 7:00 do 12:00.

Ładowanie...