X
Ładowanie...
Ważne pytania - Wizzair

Czy mogę dokupić bagaż później i ile to kosztuje? Jak to mogę zrobić?

W przypadku, gdy zakupili Państwo bilety lotnicze Wizzair bez bagażu rejestrowanego (bagaż nadawany do luku bagażowego) lub dużego bagażu podręcznego (płatnego), istnieje możliwość dokupienia takiego bagażu później za pośrednictwem Centrum Rezerwacji FRU.PL.

  1. Mały bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie. Bagaż ten musi się mieścić pod siedzeniem przed pasażerem.

  2. Opcjonalnie istniej możliwość zakupu przewozu dużego bagażu podręcznego o wymiarach 56x45x25 cm. Koszt dużego bagażu podręcznego ustala się w zależności od wagi bagażu, sezonu i trasy samolotu.

  3. Koszt jednego bagażu rejestrowanego (bagaż nadawany do luku bagażowego)o maksymalnej wadze do 23 kg w zależności od sezonu i trasy samolotu wynosi od 63 do 186 PLN za podróż w jedną stronę, przy płatności przez internet. Opłata za bagaż rejestrowany na lotnisku to koszt 228 PLN.

  4. Koszt jednego bagażu rejestrowanego (bagaż nadawany do luku bagażowego)o maksymalnej wadze do 32 kg w zależności od sezonu i trasy samolotu wynosi od 105 do 228 PLN za podróż w jedną stronę, przy płatności przez internet. Opłata za bagaż rejestrowany na lotnisku to koszt 311 PLN.

  5. Sezon przypada na okres od 9 czerwca do 23 września oraz od 15 grudnia do 7 stycznia (wliczając pierwszy i ostatni dzień).