X
Ładowanie...
Ważne pytania - Wizzair

Jakie są formy płatności za bilet Wizzair?

Płatność kartą kredytową

Przy wyborze płatności kartą kredytową zostanie Państwu przesłany na adres mailowy link do bezpiecznej płatności kartą kredytową – saferpay, przez który będą mogli Państwo dokonać płatności za przelot. Drugim wariantem tego rodzaju płatności jest kontakt i płatność poprzez infolinie. Nasi agenci skontaktują się z Państwem w celu autoryzacji karty, a bilet zostanie wystawiony i wysłany na Państwa adres e-mail w godzinach pracy naszego Centrum Rezerwacji. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od 9 do 17

Uwaga! W przypadku, kiedy dokonają Państwo zamówienia na wysoką kwotę, bądź jeśli właścicielem karty nie jest jeden z pasażerów, konsultanci z naszego Centrum Rezerwacji skontaktują się z Państwem, w celu dokonania dodatkowej weryfikacji płatności.

Płatność przelewem bankowym

Przy płatności przelewem, prosimy o szybkie dokonanie przelewu (w czasie rekomendowanym na potwierdzeniu zamówienia). Państwa bilet zostanie wystawiony po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. Brak szybkiego dokonania opłaty zwiększa możliwość zmiany ceny i dostępności wybranych przez Państwa biletów. Przelewu można dokonać na konto: Alior Bank.


Nr rachunku: 30 2490 0005 0000 4530 4173 3210

Jeśli termin wylotu jest zbyt bliski, aby skorzystać z płatności przelewem, polecamy płatność gotówką lub za pomocą systemu Przelewy24.