gs
X
Ładowanie...
Ważne pytania - Wizzair

Ile kosztuje bagaż Wizzair?

Mały bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie. Bagaż ten musi się mieścić pod siedzeniem przed pasażerem.

Opcjonalnie istniej możliwość zakupu przewozu dużego bagażu podręcznego o wymiarach 56x45x25 cm. Koszt dużego bagażu podręcznego ustala się w zależności od wagi bagażu, sezonu i trasy samolotu.

Koszt jednego bagażu rejestrowanego (bagaż nadawany do luku bagażowego)o maksymalnej wadze do 23 kg w zależności od sezonu i trasy samolotu wynosi od 63 do 186 PLN za podróż w jedną stronę, przy płatności przez internet. Opłata za bagaż rejestrowany na lotnisku to koszt 228 PLN.

Koszt jednego bagażu rejestrowanego (bagaż nadawany do luku bagażowego)o maksymalnej wadze do 32 kg w zależności od sezonu i trasy samolotu wynosi od 105 do 228 PLN za podróż w jedną stronę, przy płatności przez internet. Opłata za bagaż rejestrowany na lotnisku to koszt 311 PLN.

Sezon przypada na okres od 9 czerwca do 23 września oraz od 15 grudnia do 7 stycznia (wliczając pierwszy i ostatni dzień).